אטרקציות לילדים בגליל

 אטרקציות מומלצות לילדים בצפון

אטרקציות לילדים, הם הכרח בעת חופשת הקיץ בחופש הגדול או בכל החופשות בחגים, שכן אז פוקדים את הצפון משפחות רבות עם ילדים והילדים רוצים וזקוקים גם הם לפעילות מחלצת עצמות. למעשה, למרבה הצער (להורים…), לא ניתן לשלוח את הילדים לבד לפעילויות לילדים, ולכן, מן הסתם, פעילויות לילדים הופכות אוטומטית לפעילויות לכל המשפחה. ואכן, האתר חופשה בגליל מציע למשפחות המגיעות לגליל לחופשת הקיץ או לחופשה בחגים, שפע של אטרקציות בצפון, היכולות לתת מענה של פעילות מענגת ומהנה לכל המשפחה. הפעילות המשותפת לכל המשפחה, באחת משפע האפשרויות של פעילויות לילדים שהגליל יודע להציע לאורחיו, לא רק שהיא מהנה לילדים, אלא שבעת ובעונה אחת היא גם מהווה גורם מלכד ומגבש למשפחה כולה. הפעילויות לילדים היכולות לבוא בחשבון כפעילות למשפחה כולה הן:

טיולים בטבע: טיול רגלי בטבע, הוא מהנה, בריא, ואפשרות זולה ומענגת להיחשף ליופיו של הטבע בגליל. המסלולים מתאימים לכל סוגי המשפחות, בין שפע מסלולי הטיול ניתן למצוא טיולים מאתגרים בדרגת קושי גבוה, או טיולים קלים יותר המתאימים גם למשפחות עם ילדים קטנים או מבוגרים.

שייט על נהר הירדן: הירדן מציע בילוי משפחתי נהדר בחודשי האביב והקיץ. חום הקיץ בחופש הגדול, מבריח את כולנו למקורות המים, להשתכשך, להשתובב, להשפריץ עלינו ועל שאר החבורה קצת מים צוננים. המסלולים שונים, והאפשרויות מרובות, פרטים מלאים באתר, קיאקים בצפון. 

טיולי ג'יפים: טיולי שטח ברכיבה עצמית למתמצאים ומתמחים בג'אנר הזה, או טיולי ג'יפים מאורגנים עם מדריך- נהג מיומן, הן אופציה נהדרת להעסיק את הילדים למספר שעות וגם המבוגרים יהנו מאוד להכיר שכיות חמדה בגליל בדרך לא שגרתית על 4 גלגלי שטח.

חי –בר: גני החיות הפזורים בגליל במקומות רבים נקראים "חי-בר" מאחר ואפשר לכנותם "מיני גני-חיות" . הביקור החי בר מציע הכרות קרובה ואינטימית, עד כדי ליטוף, עם בעלי חיים, וזוהי חווה מרנינה לכל המשפחה. 

רכיבה על סוסים: שוב הזדמנות מסוג קצת שונה למשפחה להתוודע אל נופי הגליל מעל גב האוכף. ישנם כמה חוות סוסים המציעות את שרותיהם לאורחי הגליל וזוהי בהחלט אופציה מצויינת לבילוי משפחתי.