קיאקים

קיאקים בצפון

מציאות שעולה על כל דמיון

בכל קונסטלציה של חופשה בגליל, קיאקים בצפון הם אטרקציה שממש, אבל ממש לא כדאי לפספס. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את המסלול שלכם לחופש נפלא, ופשוט לחתור בכיף:

אם אתם מגיעים לצפון עם החבר'ה או שאתם משפחה עם ילדים גדולים, דמיינו לעצמכם שיט במים קוצפים המזרימים את האדרנלין בגוף וסוחפים אתכם, תרתי משמע, אל דרך אחרת ליהנות מחופשה בצפון. המפלים שבדרך, השיט בין סבך הצמחים והעצים המקיפים את הירדן והצורך לכוון את הקיאק בצורה המדויקת יעלו לכם את הדופק ויספקו לכם כמה שעות של חוויה נהדרת. 

אם אתם מתכננים להגיע עם ילדים קטנים יותר תוכלו ליהנות משיט קיאקים בצפון המותאם למשפחות. מדובר בשיט רגוע יותר, במסלולים רחבים ושקטים יותר, שמספק יופי של זמן איכות קצת אחר ממה שאתם בוודאי רגילים. 

אם אתם מתכננים להגיע לצפון בזוג, כדי ליהנות מחוויה רומנטית במיוחד, תוכלו לטייל בין הנופים עוצרי הנשימה של הצפון ולסיים את הטיול בשיט קיאקים רומנטי במסלול שקט לגמרי, שאולי אפילו יזכיר לכם קצת את הגונדולות של ונציה. 

בטיחות במהלך השיט

אם בחרתם (ובצדק) בחוויה של שיט קיאקים בצפון, חשוב שתקראו את הוראות הבטיחות הכתובות על השלטים במקום לפני שאתם נכנסים לקיאק. כך תדעו בדיוק מה מותר לעשות ומה אסור לעשות במהלך השיט, ותוכלו להפיק מהחוויה את המיטב. אין ספק ששיט בקיאק בזרמים המשתנים של הירדן הוא חוויה מאין כמותה, ואם תקפידו על נוהלי הבטיחות תוכלו למצות אותה עד תום (ואם לא – תמיד תוכלו לעשות עוד סיבוב או להגיע שוב בפעם הבאה שתהיו בצפון). 

אטרקציה של חופשה

אם תשלבו שיט קיאקים בחוויה שלכם, סביר מאוד שתהפכו אותה לחוויה בלתי נשכחת: השיט בנהר הירדן, בינות לסבך הצמחים ובזרמי המים המשתנים, יוסיף נופך של הרפתקנות ושל אתגר לחופשה שלכם ויהפוך אותה לאחרת מכל מה שהכרתם עד היום. אם כחלק מהמגוון של אטרקציות בצפון שבהן תרצו לבקר אתם אכן מתכננים גם שיט קיאקים, כדאי להצטייד מבעוד מועד במצלמת וידיאו המוגנת מפני חדירת מים, שתאפשר לכם לצלם את עצמכם ולהיזכר בחוויה גם לאחר שהחופשה תסתיים. 

לסיכום – אם אתם באמת מעוניינים להפוך את השהות שלכם בגליל לייחודית ומהנה במיוחד, שיט קיאקים בצפון הוא התשובה בשבילכם. שיט נעים! 

אתר חופשה בגליל מציג את אטרקציות מומלצות בצפון – טיולי ג'יפים בצפון, טיולי סוסים בצפון, מסעדות בצפון, קיאיקים בצפון, ספא בצפון, טיולים בצפון כל האתרים המומלצים